top of page
samochody zastępcze z oc sprawcy

GDAŃSK – GDYNIA – SOPOT: SAMOCHODY ZASTĘPCZE Z OC SPRAWCY SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEGO WYNAJMU AUTA PO STŁUCZCE LUB WYPADKU

 

Każdy posiadacz samochodu w Polsce ma obowiązek ubezpieczyć swój pojazd – brak ważnego OC wiąże się z wysokimi karami. Jeśli zostaniesz poszkodowany w stłuczce lub wypadku i Twoje auto ulegnie uszkodzeniu, możesz domagać się pokrycia kosztów naprawy i wynajmu samochodu zastępczego właśnie z OC sprawcy.

 

Dlaczego warto skorzystać z wynajmu samochodu zastępczego w Gdańsku, Sopocie lub Gdyni?

  • Otrzymujesz do dyspozycji auto, z którego możesz korzystać bez ograniczeń do chwili zakończenia naprawy Twojego własnego pojazdu.

  • Samochód zastępczy pozwala Ci dojeżdżać do pracy, odwozić dzieci do szkoły – nie musisz zatem ponosić kosztów dojazdu np. komunikacją miejską.

  • Nie musisz ograniczać zwykłych aktywności, takich jak wyjazd na zakupy, dojazd na trening itp.

 

Dzięki skorzystaniu z oferty „auta zastępczego Gdańsk”, „samochodu zastępczego Gdynia” lub „auta zastępczego Sopot” utrzymujesz komfort codziennego życia na takim samym poziomie, jak przed stłuczką.

 

Najważniejszy jest jednak fakt, że koszty wynajmu auta zastępczego w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie – podobnie jak w każdym innym mieście w Polsce – zostaną pokryte z OC sprawcy. Dlatego pamiętaj, by podczas zgłaszania szkody u ubezpieczyciela, wnioskować także o pokrycie kosztów samochodu zastępczego. Ubezpieczyciel może albo udostępnić do Twojej dyspozycji auto zastępcze ze swojej floty, albo też zdecydować się na zwrot kosztów wynajmu auta w firmie zewnętrznej.

 

W PRO-EXPRESS oferujemy:

  • wynajem auta zastępczego – Gdańsk,

  • wypożyczenie samochodu zastępczego – Gdynia,

  • wynajem auta zastępczego – Sopot.

 

Samochody zastępcze udostępniane przez nas nie posiadają żadnego firmowego oznakowania, ani też napisu „auto zastępcze”. Fakt, że korzystasz z takiego pojazdu pozostaje zatem wyłącznie do Twojej wiadomości.

bottom of page