Za oknem zima w pełni jak się do niej przygotować ?

January 16, 2018

 Wszystkie oferowane przez naszą wypożyczalnie samochodów Pro-Express pojazdy są przed zimą sprawdzane pod kontem sezonu zimowego . 

Nie chodzi tu tylko o wymianę opon, kierujemy się komfortem i bezpieczeństwem podróżujących naszymi samochodami.

Dlatego też przy kompleksowym serwisie naszej floty wymieniamy wszystkie płyny eksploatacyjne , ale też takie elementy jak filtr paliwa, wycieraczki, filtr powietrza oraz filtr kabinowy.

Bardzo istotna jest w okresie zimowym wymiana filtra paliwa to właśnie w nim osadzają się nieczystości oraz zbiera się w nim woda która przy niskich temperaturach zamarza co może prowadzić do nieuruchomienia silnika . 

Oszronione szyby ? Nie  z wypożyczalnia samochodów Pro-Express.. W każdy naszym pojeździe znajdziemy skrobaczkę do szyb ale to nie wszystko w cenie wynajmu pojazdu mają Państwo środek którym wystarczy spryskać szybę samochodu odczekać chwilę i włączyć wycieraczki dzięki temu szyba tak się nie niszczy a my w ciągu mgnieniu oka mamy odśnieżoną szybę :)

Jeśli jesteśmy przy temacie szyb ,w naszej flocie samochodów pro-express regularnie wymieniamy filtry kabinowe szczególnie w zimę jest to ważne dzięki odpowiedniej cyrkulacji powietrza unikamy parowania szyb.

Mimo tego ,że oferowane przez naszą firmę samochody są nowe to i tak z wszelką starannością dbamy o ich stan techniczny .

Ile z was zapomniało o małym serwisie dla swojego samochodu ? 
Nie mogliście odpalić samochodu ?
Znów zaskoczyła cie zima a spieszysz się do pracy czy na ważny wyjazd?

Mamy specjalną promocje jeśli nagrasz film telefonem ,że z jakiegoś powodu nie możesz uruchomić  swojego samochodu otrzymasz od nas rabat w wysokości 30 % na dowolny samochód ! 

Oferta ważna do 1.3.2018R 

Pozdrawiamy ! Wypożyczalnia samochodów PRO-EXPRESS Gdańsk Gdynia Sopot Gdańsk Lotnisko
 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Wyróżnione posty

Wypożycz auto w Gdańsku na wiosenną wycieczkę

March 9, 2018

1/2
Please reload

Ostatnie posty