DOJAZD DO PORTU LOTNICZEGO GDAŃSK IM. LECHA WAŁĘSY


WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW GDAŃSK LOTNISKO SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEGO PODSTAWIENIA ORAZ ODBIORU SAMOCHODU

 

Dla podróżnych, którzy udają się w rejs samolotem, dojazd własnym autem stanowi utrudnienie, ponieważ nie ma możliwości odprowadzenia go z powrotem na parking. Natomiast osoby, które przybywają do Gdańska liniami lotniczymi z innych miast i krajów, nie dysponują żadnym pojazdem, mają również utrudniony transport z lotniska.

 

Wypożyczenie samochodu na lotnisku w Gdańsku to opcja znacznie wygodniejsza, niż korzystanie z zatłoczonej często komunikacji miejskiej. Jednocześnie jest to również wariant tańszy od dosyć kosztownych opłat za przejazdy taksówkami. Podróż wypożyczonym samochodem daje znacznie większe poczucie komfortu, możliwość lepszego zarządzania własnym czasem i pełnej mobilności przez cały czas pobytu w Trójmieście. Opcję tę rekomendujemy zarówno Klientom podróżującym w celach biznesowych, jak i turystycznych.

 

Aby wynajem samochodu na lotnisku w Gdańsku był wygodniejszy dla Klientów, zapewniamy bezpłatne dostarczenie auta pod port lotniczy (dla osób przylatujących do Trójmiasta) oraz darmowy odbiór auta spod lotniska (dla osób odlatujących z Gdańska).

 

O tym warto pamiętać:

 

 • Informacja Lotniskowa tel.+48 (058) 348 11 63 – pod tym numerem telefonu udzielana jest kompleksowa informacja dotycząca przylotów i odlotów samolotów, ale także cen biletów, pomocy w znalezieniu bagażu itp.
   

 • Do Lotniska w Gdańsku można dojechać również komunikacją miejską:
  - Gdańsk – Dworzec Główny – linia 210
  - Gdańsk – Wrzeszcz Dworzec PKP – linia 110
  - Sopot-Kamienny Potok SKM – linia 122
  - Gdynia – Dworzec PKP – linia 4A
  - Autobus nocny – Gdańsk Dworzec PKP – Wrzeszcz PKP – linia N3

Wynajem samochodu?
Tylko z PRO-EXPRESS !

ul. Juliusza Słowackiego 198
80-298 Gdańsk Rębiechowo

Tel: 664-205-340
 

PRO-EXPRESS Wypożyczalnia Samochodów Gdańsk Gdynia Sopot Gdańsk Lotnisko Bez Kaucji