top of page

Port lotniczy Gdańsk imienia Lecha Wałęsy

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW GDAŃSK LOTNISKO BEZ KAUCJI
TRANSPORT SAMOCHODÓW DLA KLIENTÓW LOTNISKA JEST BEZPŁATNY

                              DOJAZD DO PORTU LOTNICZEGO GDAŃSK IM. LECHA WAŁĘSY


WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW GDAŃSK LOTNISKO SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEGO PODSTAWIENIA ORAZ ODBIORU SAMOCHODU
 

 

Dla podróżnych, którzy udają się w rejs samolotem, dojazd własnym autem stanowi utrudnienie, ponieważ nie ma możliwości odprowadzenia go z powrotem na parking. Natomiast osoby, które przybywają do Gdańska liniami lotniczymi z innych miast i krajów, nie dysponują żadnym pojazdem, mają również utrudniony transport z lotniska.

 

Wypożyczenie samochodu na lotnisku w Gdańsku to opcja znacznie wygodniejsza, niż korzystanie z zatłoczonej często komunikacji miejskiej. Jednocześnie jest to również wariant tańszy od dosyć kosztownych opłat za przejazdy taksówkami. Podróż wypożyczonym samochodem daje znacznie większe poczucie komfortu, możliwość lepszego zarządzania własnym czasem i pełnej mobilności przez cały czas pobytu w Trójmieście. Opcję tę rekomendujemy zarówno Klientom podróżującym w celach biznesowych, jak i turystycznych.

 

Aby wynajem samochodu na lotnisku w Gdańsku był wygodniejszy dla Klientów, zapewniamy bezpłatne dostarczenie auta pod port lotniczy (dla osób przylatujących do Trójmiasta) oraz darmowy odbiór auta spod lotniska (dla osób odlatujących z Gdańska).

 

O tym warto pamiętać:

 

 • Informacja Lotniskowa tel.+48 (058) 348 11 63 – pod tym numerem telefonu udzielana jest kompleksowa informacja dotycząca przylotów i odlotów samolotów, ale także cen biletów, pomocy w znalezieniu bagażu itp.
   

 • Do Lotniska w Gdańsku można dojechać również komunikacją miejską:
  - Gdańsk – Dworzec Główny – linia 210
  - Gdańsk – Wrzeszcz Dworzec PKP – linia 110
  - Sopot-Kamienny Potok SKM – linia 122
  - Gdynia – Dworzec PKP – linia 4A
  - Autobus nocny – Gdańsk Dworzec PKP – Wrzeszcz PKP – linia N3

bottom of page